Paylaş
Scroll down

Detay çözümlerinde
58 yıllık tecrübe

Mobal bilgi,tecrübe ve referanslarına 3. kuşakta da yenilerini ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Bizi Tanıyın

Ahşabın Mühendislike Buluşması

1947’de Osman Toksoy tarafından kurulan Mobal, 1990 yılında, ailenin ikinci kuşak temsilcisi Ali Toksoy tarafından, İstanbul’daki bugünkü üretim tesislerine taşındı.

2003-2010 yılları arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dhabi kentinde ikinci özel tesisi Mobal Eastern ile de faaliyet gösteren Mobal, yapı sektörünün en seçkin markalarının, detay çözümlerindeki ilk tercihi olmaya, yetmiş yılı aşkın süredir devam ediyor.

01.
0
Yıllık tecrübe
0
Tamamlanmış proje
0
Kişilik uzman kadro
0
m2 kapalı alan

Kalite Politikamız

Personelimiz, ekip çalışması anlayışı ile tüm iş süreçlerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bizler, başarılı olmanın yolunun müşteri memnuniyetine dayandığının farkındayız. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için tüm operasyonlarımızı “süreç yönetimi” mantığı ile sürekli olarak ölçecek ve geliştireceğiz. Kuruluşumuzdaki gelişmenin sağlanabilmesi için en önemli kaynağımız olan personelimizin motivasyonunu daima yüksek tutacak ve onların kişisel gelişimlerine sürekli olarak katkıda bulunacağız.

Başarı yolunda rehber olarak seçtiğimiz "ISO 9001" kalite yönetim sisteminin tüm ilkelerine bağlı kalacak ve sistemimizin etkinliğini değişen şartlara uygun olarak sürekli geliştireceğiz.

Bu sayede, hizmet verdiğimiz alanda ulusal bir marka olup, ülke kalkınmasında etkin bir rol oynamak tüm personelimizin en büyük hedefi olacaktır.

© MOBAL 1947-2024 / İçerik ve görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır.
Yukarı